Sur Yapı Marka AVM, sömestir tatiline giren çocuklar için sürpriz hediyeler ve etkinlikleri ayaklarına getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM sömestir tatilinde çocuklar için renkli etkinlikler ve sürpriz hediyeler sunmaya devam ediyor. Yarıyıl tatili boyunca Sur Yapı Marka AVM’yi ziyaret edecek çocuklar, alışveriş merkezi tarafından karne hediyesi olarak sunulacak, Joypark, Trambolin, Kummy oyun alanı kuponlarının yanı sıra Minti Monti Çocuk Dergisi ve sürpriz oyuncakların sahibi olacak.
 
Sürpriz karne hediyeleriyle tatil keyfini bir arada yaşayacak çocuklar “Dünya Çocuklarındır” adlı müzikal oyunla çevreye duyarlı olmayı öğrenecek. Alışveriş merkezinin eksi birinci katında sahnelenecek oyun, çocuklara çöp ayrıştırmanın önemini, toprakların, denizlerin ve içtiğimiz suların gitgide daha da kirlendiğini ve önlemek için nelerin yapılması gerektiğini anlaşılır bir dille anlatacak. Etkinlik, 25 - 26 Ocak’ta, 14.00 ve 16.00 seanslarında sahnelenecek.
SURYAPI MARKA AVM
ODUNLUK MAHALLESİ AKADEMİ CADDESİ NO:6A NİLÜFER 16110/ BURSA
+90 (224) 502 22 22
http://www.suryapimarkaavm.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x