Enflasyonla Topyekun Mücadele programının açıklanmasıyla birlikte, Türkiye'nin önde gelen markaları "Biz de varız" dediler.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından dün açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele programına birçok markadan destek geldi. Türkiye'nin önde gelen markaları, yaptıkları basın açıklamasıyla enflasyonla mücadeleye tam destek vereceklerini açıkladılar. İşte düzenleyecekleri indirim kapmanyalarıyla enflasyonla mücadeye edecek markalar:

A101

A101, “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” kapsamında 50 üründe iki ay boyunca yüzde 10 indirim kararı aldı.
 
Şirketin konuyla ilgili açıklaması şöyle:
 
“Enflasyonla Mücadele Kampanyası’’ kapsamında Türkiye’nin yüksek indirim marketi A101 olarak tam desteğimizi bildiririz. Bu doğrultuda, 50 ürünümüzde iki ay boyunca yüzde 10 indirim yapma kararı aldık.
 
8.000 mağazaya ulaştığımız 10.yılımızda, müşterilerimize kaliteli ürünleri en ucuz fiyata sunabilmenin sorumluluğunu, 45.000 çalışanımızla omuzlarımızda taşıyoruz.
 
Müşterimizin beklentilerini işin kalbine koyduğumuz yüksek verimli iş modelimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, en ucuz fiyatlara ulaştırma sözü veriyoruz.
 
 
A101 olarak ülkemizdeki enflasyonla topyekün mücadele sürecinde;
 
İndirim kampanyalarımızı güçlendirerek devam ettireceğiz.
2.8000 marketimizden gelen satınalma gücümüz sayesinde, Türkiye’nin en ucuz fiyatları ile satmaya devam edeceğiz.
 
3.Hiçbir ürünün satış fiyatı, alış fiyatı artmadıkça artmayacak.
 
4.A101 fiyatları, her zaman enflasyonun altında olacak.
 
MİGROS
 
Migros tarafından yapılan basın açıklaması şöyle:
 
Migros, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programında yer alacaktır.
 

TUDORS

Tudors, enflasyon ile mücadele için yürütülen milli dayanışmaya destek veriyor. Tudors, ülke genelindeki yaklaşık 200 mağazasındaki binlerce çeşit üründe minimum %10-%50 arasında indirimlerle satışa sunuyor.
 
Tudors CEO'su Yaşar Ayaydın, ilk günden bu yana dünyanın trendlerini uygun bütçeli olarak müşteriye sunma ve ulaşılabilir olma misyonuyla çalıştıklarını belirterek, "Bugüne kadar günün modasına uygun, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunduk. Kalitesi en yüksek gömlekleri bile dünyadaki rakiplerimize göre neredeyse yarı fiyatına sattık" dedi.
 
Ayaydın, enflasyonla topyekün mücadelede hükümet, iş dünyası ve sivil toplum işbirliğiyle başlatılan "milli dayanışma"ya destek vereceklerini belirtti.
 
ADİL IŞIK
 
Adil Işık Group, grup bünyesindeki markalarıyla Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na tam destek verecek.Türkiye’nin lider kadın giyim perakende grubu Adil Işık Group, yurtiçindeki 150’ye yakın perakende noktasında ve Love my body ile adL markalarının online satış sitelerinde Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verdiğini açıkladı.
 
Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na tam destek veren grup, Türkiye genelindeki tüm mağaza ve online satışlarında, sezon öncesi indirim, özel kampanyalar sunacağını temin ederek, Türk perakende markalarındaki dayanışmaya dahil oldu. Normalde yılbaşı öncesine kadar herhangi bir kampanyası olmayan grup, bu haftadan itibaren özel indirim ve kampanyaların yanı sıra banka anlaşmalarıyla da tüketicisine satın alma konusunda fırsatlar sunacak.

Arkadaşına Gönder

x