Dünyadaki perakende teknolojileri ve verimlilik çözümlerini ülkemize getiren "Perakende Doktoru", merkezi Londra'da bulunan ve 16 ülkede hizmet veren SurveyOnTablet'i Türk perakende sektörünün hizmetine sunuyor.

Perakende Doktoru' nun, Türkiye'deki tek yetkili ana dağıtıcısı olduğu "SurveyOnTablet" ile müşteri geri bildirimlerini anlık raporlayarak, perakende sektörünün tüm iş süreçlerinin iyileştirilmesi hedefleniyor. 
 
SurveyOnTablet ile mutlu müşteri garantisi 
 
Bulut üzerinden çalışan ve kiosk, Facebook, web sitesi, kare kod gibi çoklu sistemleri destekleyen SurveyOnTablet, müşterinin bulunduğu her yerden veri toplamayı mümkün kılıyor. Bu çözümü oldukça ekonomik olarak kurumunuza kazandırabilirsiniz.
Şikâyet ve geri bildirimleri raporlayarak, problemli durumlara anlık müdahale etme imkanı sunan SurveyOnTablet, ister tabletten ister telefondan, kullanımı kolay tek bir çözüm sağlıyor.  Hem yazılım hem de donanım olarak kullanıma hazır şekilde ve makul bir fiyata sunulan sistem üzerinden, anket sonrası hiçbir ek çalışma gerekmeden, işlenmiş veriye ulaşılabiliyor.
 
Perakende sektöründe; otelcilikten bankacılığa, havayolu şirketlerinden tıbbi merkezlere kadar geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulunan SurveyOnTablet, ham verinin ötesine geçerek uzaktan kalite kontrolü yapmanıza ve verimsizlikleri anında tespit ederek karlılığınızı artırmanıza imkân veriyor. 25 dilde hizmet verebilen sistem, bu sayede çok uluslu çalışan ve müşterisi olan kurumlar için de uluslararası bir çözüm sağlıyor. 
Müşteri memnuniyet puanını (CSI) ve markanızın algı puanını (NPS) ölçebilen sistem, markanızın geleceğine müşterinizin bakış açısını yansıtmanıza imkan veriyor. 
SurveyOnTablet'in müşteri deneyimlerini gerçek zamanlı takip eden yenilikçi teknolojisi, sadece müşterileri dinlemekle kalmıyor, bu sayede yarattığı pozitif etki ile marka itibarını güçlendiriyor. Siz de mutlu müşteriler yaratmak için SurveyOnTablet' in 1 aylık ücretsiz deneme paketini kullanın, yarattığınız değişimi görerek, rekabette avantajlı hale gelin. 
 
 
SurveyOnTablet hizmet paketinde neler var:
Donanım ve yazılım (set halinde tablet + güvenli kiosk koruması/stand + bulut anket hizmeti)
Gerçek zamanlı geri bildirim
Gerçek zamanlı uyarı sistemi (kısa mesaj and eposta)
Online and offline veri toplama
Veri dışa aktarımı
Geniş bir anket soruları kütüphanesi
25'den fazla dile çevrilmiş anket soruları
Akıllı telefondan anında kullanıcı bildirimi alabilmek için özel QR kodlarını içeren broşürler
Gelişmiş analiz araçları
Profesyonel tasarımcılarımız tarafından yapılan isteğe bağlı grafik tasarımları ve marka yerleştirme
Paketleme ve nakliye
Cihaz ayarı ve konfigürasyonu
Teknik destek
 

Arkadaşına Gönder

x