Sektörün deneyimli ismi Mustafa Akdoğan, Tat Bakliyat çatısı altında yurt içi satış ve pazarlamadan sorumlu satış direktörü pozisyonunda çalışmalarına devam edecek.

Perakende sektöründe 21 yılı aşkın tecrübesiyle görev yapan Mustafa Akdoğan, Hünkar Gıda bünyesindeki genel müdür yardımcılığı pozisyonundan ayrıldı. Akdoğan, bugünden itibaren Tat Bakliyat bünyesinde yurt içi satış ve pazarlamadan sorumlu satış direktörü olarak görev yapacak. 
 
Tat Bakliyat çatısı altındaki yeni görevindeki hedefleri arasında markayı ulusal ve yerel mecrada hak ettiği pozisyona ulaştırmak olduğunu belirten Akdoğan, aynı zamanda marka için yeni ürün ve kategori portföyü oluşturmayı da amaçlıyor.
 
Akdoğan tarafından yapılan açıklama şu şekilde:
 
21 yıldır içinde bulunduğum ve Hünkar Gıda’nın konkordato kararı sonrası ara verdiğim sektör çalışmalarıma;
 
-Mersin ve Trakya’daki 4 fabrikası, 
 
-80’den fazla ülkeye ihracatı,
 
-40 yıllık deneyimi,
 
-500’e yakın çalışanı ,
 
-Ülke ve dünya genelindeki başarılı çalışmaları ile 
 
Yine Türkiye’mizin önemli ve değerli bir sektör oyuncusu olan Memişoğlu Tarım Ürünleri Ltd. Şti’de (Tat Bakliyat) yurt içi satış ve pazarlamadan sorumlu satış direktörü olarak devam etme kararı aldım.
 
İnsan ve hizmet odaklı çalışmalarımda sektör çıtasını yükseltmek, kazanmak, kazandırmak; sürdürülebilir ve güvene dayalı ticari ve insanî ilişkiler kurmak her zaman önceliğim olmuştur. 
 
20 yıllık Yayla Agro ve 16 aylık Hünkar Gıda çalışma hayatımda şahsıma olan destek ve güvenlerinden dolayı tüm dostlara teşekkür eder, bundan sonraki süreçte de şahsen ve temsil ettiğim Tat Bakliyat firmasında aynı güvene layık olmaya çalışacağımı ifade etmek isterim. 
 
Saygılarımla; 
 
Mustafa AKDOĞAN 
 

Arkadaşına Gönder

x