Kurulduğu 2012 yılından itibaren dijital ödemenin yaygınlaşması için kredi ve banka kartlarının online ödemelerde kullanılmasını sağlayan iPara’da üst düzey bir atama gerçekleşti. iPara’nın yeni Satış ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alp Özgen oldu.

Ödeme alanında sunduğu esnek, gelişmiş ve çözüm odaklı servisleri ile hizmet veren iPara’nın satış ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine Alp Özgen getirildi. Özgen, iPara’nın güçlü büyüme hedefleri kapsamında satış ve satış operasyonlarına liderlik edecek. 
 
Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Özgen,daha sonrasında Wharton School Marketing Masters Programı ve Berkeley University Marketing Analytics Micro Master programlarına dahil oldu. İş hayatına 2000 yılında ortağı olduğu ULAS Tekstil’de başladı. 2007 yılında AKG Grubu Dış Ticaret ve Pazarlama Yöneticisi görevinde bulundu. 2009 ‘da Teknoloji ve Telekomünikasyon sektörüne geçiş yaparak Turkcell’de farklı sorumluluklar aldı. Sırası ile Büyük ve Stratejik Müşteriler Yönetiminde görev aldıktan sonra Orta ve Büyük Müşteriler Segmenti Kurumsal Çözümler Ekibinin yeni yapılanmasında rol alarak 3 yıl boyunda önemli projelere imza atan bu ekibin başında olan Alp Özgen son olarak 4 yıldan bu yana Büyük Müşteriler Kurumsal Satış Ekibinin liderliğini yapıyordu. 
 

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x