Atasun Optik, Çamsanpark AVM mağazası ile İstanbul’daki 77’nci mağazasını açarken, Türkiye’deki mağaza sayısı 269’a ulaştı.

Türkiye’de sektörünün öncü markalarından Atasun Optik, 2007 yılından bu yana her yıl mağaza sayısını arttırarak yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor. 
 
İstanbul Çamsanpark AVM mağazası ile 54 ilde, 269. noktaya ulaştıklarını ve yatırımlarını sürdüreceklerini söyleyen Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın "Pandemi süreci içerisinde online kanallar üzerinden %259’luk bir büyüme elde ettik. Ancak Türkiye’nin her noktasına ulaşmak için yapımızı büyütmeye ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda yıl sonuna kadar yeni noktalarımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimizi, ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun ekonomik fiyatlı ürünlerimizle buluştururken, Atasun Optik ailesine katacağımız yeni ekip arkadaşlarımızla sektörümüzde istihdam yaratmaya ve yerli üretime katkı sağlamayı da sürdüreceğiz. Sektördeki öncü markalardan biri olarak hedefimiz, Türkiye’nin en çok tavsiye edilen perakende lideri olmak” dedi.

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x