Beymen Club’ın Instagram üzerinden gerçekleştirilen “Yaz Hiç Bitmesin” temalı fotoğraf yarışması büyük ilgi görüyor. 12 Temmuz 2019, Cuma günü başlayan yarışmaya #BeymenClublaYazHiçBitmesin hashtag’i ile yaklaşık 2.000 fotoğraf gönderildi.

18 yaşından büyük herkesin katılabileceği  yarışmaya katılan fotoğraflar;  Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili, Beymen CMO’su Polat Uyal, 212 Studio Kurucusu Handan Yılmaz, moda yazarı Koray Caner, sanatçı Sedef Gali’den oluşan yarışma jürisi tarafından değerlendirilecek. 
 
Son katılım tarihi 18 Ağustos, Pazar günü olan yarışmada dereceye giren fotoğraflar, #BeymenClublaYazHiçBitmesin dijital sergisi dahilinde seçili Beymen Club’lardaki ekranlarda ve BEYMEN Club sosyal medya hesaplarında sergilenecek.  Yarışmanın birincisi BEYMEN Club’dan 3.000 TL’lik, ikincisi 2.000 TL’lik, üçüncüsü ise 1.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek. 
 
Siz de hayat yazın güzel diyenlerdenseniz ve tatil fotoğraflarınız telefonunuzda birikmeye başladıysa, Beymen Club Fotoğraf Yarışması’na katılabilirsiniz. Yazı en iyi anlattığını düşündüğünüz fotoğrafınızı #BeymenClublaYazHiçBitmesin hashtag’i ve @beymenclub’ı etiketleyerek Instagram’dan paylaşın, harika hediyeleri kazanma şansını yakalayın.
 

Arkadaşına Gönder

x