Dünya çapında 832 mağazasıyla 3 kıtada birbirinden farklı kültür ve yaşam biçimlerine sahip milyonlarca kişiye ulaşan LC Waikiki’nin kadın, erkek ve çocuk olmak üzere üç filmden oluşan yeni imaj filmlerinin ilki 27 Aralık’ta gösterime girdi.

LC Waikiki’nin dünyaca beğenilen bir marka olma başarısını ve global büyüklüğünü anlatan yeni kurumsal imaj filmi 27 Aralık itibariyle tüm kanallarda ve sosyal medyada gösterime girdi. 1988 yılında Paris’te doğan ve 1997 yılında bir Türk markası olan LC Waikiki, küresel arenada büyüme yolculuğunu başarıyla sürdürüyor. Markanın vizyona giren yeni imaj filminde, dünya çapında 832 mağazasıyla 3 kıtada birbirinden farklı kültür ve yaşam biçimlerine sahip milyonlarca kişiye ulaşan LC Waikiki’nin global vizyonuna dikkat çekiliyor.
 
LC Waikiki Ürün ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Deniz Aktürk Erdem, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Türkiye’nin LC Waikiki’si, 42.000 çalışanıyla, 3 kıtada, 3 günde bir yeni mağaza açıyor. 38 ülkede kadın, erkek, çocuk, LC Waikiki’yi seviyor, giyiyor. Biz de, bizi seven müşterilerimizi gururlandıracak filmler hazırlamak istedik.. 3 filmden oluşan kampanyamız, tüm kanallarda ve sosyal medyada yayına girdi. Türkiye’nin global arenada milli elçisi olan LC Waikiki’nin yeni imaj filmleri umarım tüm izleyiciler tarafından beğenilir.”
 
Her anlamda “ulaşılabilir moda” kavramına öncülük eden ve liderliğinden aldığı güçle dünyanın dört bir yanında her kesimin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar sunan LC Waikiki’nin yeni imaj filmi kadın, erkek ve çocuk olmak üzere 3 ayrı şekilde hazırlandı. Filmlerde, markanın tasarımlarını beğenerek giyen, farklı yaş grupları ve farklı kültürlerden insanlar bir araya getirildi.
 
Jingle’ı Nil Karaibrahimgil seslendirdi
 
Yönetmenliğini Cemal Alphan’ın yaptığı imaj filmi, Rabarba imzasını taşıyor. Nilinişleri tarafından hazırlanan film müziklerine ise bir kez daha Nil Karaibrahimgil’in sesi ve yorumu eşlik ediyor. Yüksek kare çekimlerle her bir hareketin tek tek görüntülendiği ve toplam 1200 kare fotoğrafın çekildiği yapımda yaklaşık 100 parça giysi ve aksesuar kullanıldı. Sadece ön hazırlığı 20 gün süren filmde, profesyonel 22 dansçı ve oyuncu yer aldı.
 
 
Künye
 
Reklamveren: LC Waikiki
 
Reklam Ajansı: RABARBA
 
Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan
 
Kreatif Direktor: Murat Yaylagül
 
Kreatif Grup Direktörü: Elif Özüdoğru
 
Kreatif Ekip: Ayça Eriş, Burcu Köken, Volkan Yanık, Özgür Öztürk, Alp Kızıltan, Ertunç Gün
 
Strateji: Oğuz Savaşan
 
Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Melis Su Tanlak
 
Prodüksiyon: Gökhan Akbay, İpek Arabacıoğlu
 
Sosyal Medya Yönetimi: Melis Su Tanlak
 
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
 
Yönetmen: Cemal Alpan
 
Yapımcı: Hazer Baycan, Ayşin Odelli
 
Görüntü Yönetmeni: Burak Turan
 
Sanat Yönetmeni ve Yaratıcı Grup: Tural Polat, Uğur Arslan
 
Kostüm Styling: Bahar Kongel Fransez
 
Post Prodüksiyon: IPD
 
Medya Planlama Ajansı: People Initiative
 
Müzik: Nil Karaibrahimgil / Nilinişleri

Arkadaşına Gönder

x