Türkiye’den ve Avrupa’dan alanında uzman mimarların dokunuşlarıyla inşa edilen, binlerce seçkin ürünü bir arada bulabileceğiniz birçok farklı tarzda yaşam alanı ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan MUDO CONCEPT yeni açılan Maslak Mağazasında ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Mobilya ve ev dekorasyon mağazacılığı dünyasına bambaşka bir soluk getiren MUDO CONCEPT Maslak Mağazası, ziyaretçilerine uzman mimarlarının da desteği ile dünya trendlerinden yaşam alanlarına kadar ilham veren konsept ve ürünler sunuyor.
 
Dilediğiniz her tarzı bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en büyük konsept mağazası olan Maslak Mudo Concept alışverişin yanı sıra plazalar arasında eşsiz bir teras, birbirinden değerli eserlerin yer aldığı sanat galerisi, çiçekçi ve birbirinden lezzetli kahveler ve tatlılar sunan restoran & kafesi ile alışverişin de ötesinde keyifli bir buluşma noktası olacak.
 
Ziyaretçilerini sadece mimarların karşıladığı büyük ekibi ile Mudo Concept’te evinizin konseptini uzmanların rehberliğinde bulabileceksiniz. 6.500 m2'lik, 3 katlı mağazada birbirinden farklı, ilham verici dünya konseptleri sunuluyor.
 
Mudo Concept bu önemli yatırımı ile dünyanın kendi alanında 7 önemli konsept mağazasından biri olmayı ve Dünyanın dört bir yanından ziyaret edilen bir mağaza olmayı hedefliyor.
 
60 kişilk kadrosu 20 kişilik uzman iç mimar kadrosu 7000 üzerinde çeşit sizleri bekliyor.
 
Yeni Mudo Concept Maslak Mağazası sanat galerisinde Mudo’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu'nun deniz ve balık tutkusunun küçük bir göstergesi olan "Rastgele" sergisi de sanatseverlerle buluşuyor.
 
3 ay sürecek sergide her biri ayrı hikayeye sahip 1000'i aşkın objeye, Taviloğlu'nun son 20 yılda topladığı ve dostlarının özel hediyeleri ile şekillenen deniz tutkusunu yansıtan koleksiyonuna ev sahipliği yapan sergide maviliklerin büyüsüne kapılacaksınız.
 

Arkadaşına Gönder

x