Google ve Adidas futbolcular için akıllı iç taban yaptı.

Google ve Adidas futbolcular için akıllı bir iç taban yaptı. Kullanıcıların sahadaki etkinliklerini izlemelerini ve sanal zorluklarda rekabet etmelerini sağlayacak. Özel olarak tasarlanmış iç taban, Google tarafından tasarlanmış bir Jakar Etiketine sahip. Etiket, “futbolcuların vuruş, atış gücü, mesafe ve hız dahil olmak üzere sahada yaptıkları gerçek fiziksel hareketleri” izleyecek.
 
GMR’yi Electronic Arts FIFA mobil uygulamasına “Ultimate Team Overall’ı (OVR) geliştirmek, oyun içi ödüllerin kilidini açmak ve küresel liderlik sıralamasında sıralama dahil olmak üzere her hafta benzersiz zorlukları tamamlamak ve önemli aşamalara ulaşmak için bağlayabilirsiniz.”
 
İç tabanın piyasaya sürülmesi, Jacquard 2.0 etiketini kullanarak akıllı bir sırt çantasının 2019 sürümünü izlemiş olacak. Adidas GMR, adidas.com/gmr adresinde çevrimiçi olarak ve belirli Adidas mağazalarında 35 ABD doları (30 £ veya yaklaşık 60 AU $) satışa sunulacak.
 
Gerçek hayatta hızlı bir şekilde ayağa kalkmanız, yakında oynadığınız oyunlara dönüşebilir. Resmi bir teaser ve Footy Headlines sızıntısının birleşimi, sadece tekmelerinizi ve top kontrolünüzü ölçmek için değil, aynı zamanda bu performansı FIFA Mobile’a çevirmek için bir Google Jacquard izleme etiketi kullanan Adidas GMR tabanlıklarına bir göz attı. Gerçek hayattaki zorluklar da dahil olmak üzere becerileriniz, oyununuzdaki Ultimate Team’i geliştirmeyi vaat ediyor.
 
Tabanlıkların ne kadar tutacağı kesin değil, ancak Adidas ve Google 10 Mart’ta bir açıklama yaptılar. Her iki tarafın iç taban için yüksek umutları olduğu görünüyor. Bu hem Adidas’ın ayakkabılarını Messis olacak şekilde itmesine yardımcı olurken, Google Jakarlı akıllı ceketler ve sırt çantalarını da kullanıcılar  için daha erişilebilir hale getirebilir.
 
Akıllı telefonların son on yıldaki gelişmeleriyle, Nike’ın iPod ile senkronize edilen Nike + iPod izleyicisi ve adidas’ın miCoach donanımı gibi performans izleme giyilebilir teknoloji ürünleri, kaçınılmaz olarak jiroskoplu telefonlar / akıllı saatler ve indirilebilir uygulamalarla değiştirildiklerinden arzını düşürmüştü.
 
Bu yeni GMR teknolojisi, bir kez daha giyilebilir teknolojiyi aktifleştirecek gibi görünüyor, ancak bu sefer mix oyuncularına bir demografik daha ekliyor. EA Sports FIFA Mobile’ın katıldığı bir Google Jakarlı yonga, adidas futbol ayakkabısının (yukarıda belirtilen performans izleme donanımı gibi) iç tabanına yerleştirilir ve hız ve tekme gücü gibi şeyleri kaydetmek için giyilir. Jacquard etiketi, performansınızı gerçek hayatta izleyecek ve ardından eğitimi FIFA Mobile Ultimate ekibinize yansıtacaktır.

 

Arkadaşına Gönder

x