Burger King® Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 31’incisi gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’ndan iki farklı projesiyle 6 ödülle döndü. Başarılı işleriyle adından söz ettirmeye devam eden Burger King® Mini Flame King projesi ve Habere Gel reklam filmleriyle, 4 gümüş, 1 bronz ve 1 kristal ödülün sahibi oldu.

Türkiye’de 650’den fazla restoranı ile hizmet veren vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® bu yıl 31’incisi gerçekleşen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nda ödüle doydu.
 
Her yıl büyük bir merakla beklenen Kristal Elma’da Mini Flame King projesi ve Habere Gel reklam filmleriyle ayrı ayrı kategorilerde toplamda 6 ödülün sahibi oldu.
 
Mini Flame King/Kano, Mini Flame King/Ofis, Mini Flame King/VIP projesiyle Online Film/Perakende, Satış, E-ticaret kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King projesiyle Açık Hava/Sektör kategorisi/Perakende – AVM – E-ticaret kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King projesiyle Tasarım/Görsel İletişim Tasarımı/ Promosyon Malzemesi kategorisinde “bronz”, Mini Flame King projesiyle Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon/Verinin Yaratıcı Kullanımı/ Sosyal Veri ve İçgörü kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King projesiyle Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon/Dijital Kampanyalar/ Diğer kategorisinde “kristal” ödüllerinin sahibi olurken, Habere Gel/Hırsız ve Habere Gel/Hastane reklam filmleriyle Film, TV ve Sinema/Perakende Satış, E-Ticaret kategorisinde “gümüş” ödülüne layık görüldü.

Arkadaşına Gönder

x