Domino’s Pizza Türkiye, Domino’s Her Yerde projesiyle Integrated Mobile Experience (Entegre Mobil Deneyimi) kategorisinde Gold Stevie ödülüne layık görüldü.

Domino’s Pizza, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2017’de Domino’s Her Yerde projesiyle Integrated Mobile Experience (Entegre Mobil Deneyimi) kategorisinde Gold Stevie ödülünü kazandı.
 
Domino’s Pizza, müşterilerine herhangi bir cihazdan, diledikleri yerde en kolay ve en hızlı şekilde sipariş verebilmelerine imkan tanıyan teknolojilerine son yıllarda önemli yatırımlar yapıyor. Pizzaseverler dominos.com.tr, iOS ve Android uygulamaları, Apple Watch uygulaması, Facebook Messenger Chatbot gibi farklı platformlarda, Tek Tıkla Sipariş, Pizza Tracker (Pizza Takipçisi), anlık bildirimler gibi inovasyonlarla sipariş sürecini yönetebiliyor.
 
Farklı platformlar ve özellikler entegre çalışıyor
 
Markayı ödüle taşıyan Domino’s Her Yerde projesi ise, bu farklı platformları entegre ederek, müşterilerin dijital deneyimlerini maksimize etme amacını taşıyor. Projeyle birlikte, mobil ve giyilebilir teknolojileri kullanan müşteriler, daha hızlı, daha kolay ve daha sorunsuz şekilde siparişlerini tamamlayabiliyor. Ayrıca Pizza Tracker ile müşteriler satın alma sürecinin tüm adımlarıyla ilgili anlık olarak bilgilendiriliyor.
 
Domino’s Pizza proje kapsamında, Google Maps’te lokasyon seçme ve Master Card altyapısının mümkün kıldığı Tek Tıkla Online Ödeme gibi özellikleri de kendi platformlarına entegre ederek, pizzaseverlere özel bir teknoloji ağı yaratıyor.
 
Her an ve herhangi bir cihazdan daha kolay, daha hızlı ve sorunsuz sipariş
 
Böylece, sipariş süreci her zamankinden daha da kolay ve hızlı hale geliyor. Farklı cihazlar arasındaki entegrasyon sayesinde kullanıcı, pizza siparişini örneğin masaüstünden verdiyse, sipariş kendisine ulaşana kadarki süreci mobil telefonundan takip edebiliyor ya da seçimini chatbot üzerinden bildirip ödemesini daha önce tanımladığı hesabından otomatik olarak yapabiliyor. Proje sayesinde, müşterilerle iletişimin gerçek zamanlı şekilde yürütülmesi de sağlanıyor.
 
İki yeni inovasyon yolda
 
Domino’s Pizza, şimdi SMS üzerinden Tek Tıkla Sipariş ve Pizza Button projeleri üzerine çalışmaya başladı. Bu iki yeni platform da, altyapıları tamamlandıktan sonra “Domino’s Her Yerde” konseptine dahil edilecek.
 
Teknoloji ve dijitalde toplam 5 ödül
Domino’s Pizza Türkiye, Stevie ödüllerinde teknoloji ve dijital alanlarda toplam 5 ödül kazandı. Mobil Mahalle, Zen Reporting ve Experience Evaluation Engine projelerinin yanı sıra, IT Departmanı da ekip olarak ödüle layık görüldü.

Arkadaşına Gönder

x