Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri tarafından; 2014 yılından beri düzenlenen Türkiye’nin en iyilerinin seçildiği Enİyi Best bu sene de en iyi pizza ödülünü Pizza Il Forno’ya verdi.

4 yıldır en iyi seçilmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Pizza İl Forno Marka Yaratıcısı ve Mekân Sahibi Şef Utku Özer “Her sene bizi bu ödüle layık gören Enİyi ailesine çok teşekkür ederiz. Ankara’nın Best Pizza’sı seçilmek bizleri mutlu ederken yeni lezzet mekanları yolculuğumuza çıkmayı da pekiştiriyor” dedi.
 
Fırının Hikayesi
 
İtalyanca fırın anlamına gelen II Forno’nun fırını, 2013 yılından beri Ankara’da hiç sönmedi! Çankaya Yıldız’da 4 masa ile başlayan bu macera, bugün 9 şube ile devam ediyor. Sırası ile Yıldız'da, Bilkent'te, Tunalı'da, Çayyolu'nda, Maidan AVM'de, Bahçelievler'de, Armada ve Kaşmir AVM'de açılan II Forno, 2019 yılında, Ankara sınırlarını aşarak Eskişehir ve Adana ile buluştu. Ayda 140.000 taptaze pizzayı, pizza severleriyle buluşturan II Forno, 150 çalışanı ve tüm sevenleri ile Yıldız, Bilkent Station, Tunalı Hilmi, Maidan, Çayyolu, Bahçeli, Armada Hayat Sokağı, Kaşmir, Eskişehir, Dikmen, Adana şubelerinde hizmet veriyor.

Arkadaşına Gönder

x