Aralarında ressam Nedret Suna ve seramik sanatçısı Ersoy Yılmaz'ın olduğu13 sanatçının eserlerinden oluşan karma resim & seramik sergisi Kent Meydanı AVM -3 Katı’nda bulunan Sanat Galerisi’nde açıldı.

Fine Art Sanat Birliği Kurucuları ressam ve heykeltraş Erdinç Sakin ile ressam ve seramik sanatçısı Funda Tümer küratörlüğünde Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi'nde açılan sergide, 13 sanatçının 45 eseri sergileniyor. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği sergide, ressamlar Nedret Suna, Eser Sarı, Mevlüde Varol, Rabia Bıdı, Çetin Kul, Erten Konyar, Jonal Buenafe ve ressam Süheyla Yılmaz San'dan benzersiz keçe çalışmaları, Erdinç Sakin ve Funda Tümer'den karışık teknik uygulamalar ile farklı eserler, seramik sanatçıları Ersoy Yılmaz ve Seyhan Yılmaz'dan eşsiz seramik çalışmalar sergileniyor.
 
Genç sanatçıların da teşvik edildiği karma resim ve seramik sergisinde, eğitimine devam eden sanatçı adayı Elif Nadas'ın yaptığı tablolara da yer verildi. Farklı tarzdaki eserlerin yer aldığı sergi, 30 Ocak'a kadar Kent Meydanı AVM -3 Katı’nda bulunan Sanat Galerisi’nde gezilebilecek.
 
 
 
 

Arkadaşına Gönder

x