KFC’nin yeni restoranı Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde hizmete girdi

Tüm dünyada yüzbinlerce insanın tutkunu olduğu KFC, yeni restoranını İstanbul Nişantaşı’nda açtı. 20 Şubat günü City’s Alışveriş Merkezi’nde hizmete açılan KFC restoranı, Nişantaşı sakini KFC tutkunlarının uğrak mekanı haline gelmeye aday.  

KFC, menülerini süsleyen birbirinden lezzetli tatları, Türkiye’nin ve İstanbul’un her köşesindeki KFC tutkunlarına ulaştırmak için var gücüyle çalışırken, her geçen gün yeni restoranlarını hizmete açıyor.

KFC hizmete açtığı yeni restoranıyla, birbirinden çekici lezzetlerini Nişantaşı sakinleri ile buluşturdu. KFC tutkunları aradıkları lezzete 20 Şubat günü City’s Alışveriş Merkezi’nde açılan KFC restoranıyla kavuştu.

Açılışa katılan Turkent Genel Müdürü Osman Kırık, “İstanbul’un en nezih alışveriş merkezlerinden biri olan City’s’de KFC’nin bir şubesini hayata geçirmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. İstanbul’daki diğer restoranlarımıza halkın ilgisi hep yoğun oldu. Şimdi de Nişantaşı gibi ayrıcalıklı bir semtte ve City’s gibi önemli bir alışveriş merkezinde İstanbullular ile buluşuyoruz. KFC yeni restoranlarıyla halkımızla buluşmaya devam edecek” diye konuştu.

KFC, her damak zevkine uygun lezzetleri İstanbul’un ve Türkiye’nin her köşesine götürmeye devam ediyor.

Arkadaşına Gönder

x